slideonline1

Zmarła śp. Halina Masłowska z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 29.11.2021 r.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł śp. Roman Chodzidło z ul. Kolonia Studzieńska

Pogrzeb odbędzie się dnia 25.11.2021 r.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła śp. Łucja Cimała z ul. Grzybowej

Pogrzeb odbył się dnia 15.11.2021 r.

Zmarł śp. Jacek Jażdżewski

Pogrzeb odbył się dnia 12.11.2021 r.

Zmarł śp. Szymon Fuchs z ul. Poprzecznej

Pogrzeb odbył się dnia 5.11.2021 r.

Zmarł śp. Piotr Łyszczarz z ul. Karola Miarki

Pogrzeb odbył się dnia 18.10.2021 r.

Zmarła śp. Maria Wiatrok z ul. Stawowej

Pogrzeb odbył się dnia 8.09.2021

Zmarł śp. Alojzy Wituła z ul. 1 Maja

Pogrzeb odbył się dnia 27.08.2021 r.

Zmarł śp. Alojzy Baron z ul. Polnej

Pogrzeb odbył się dnia 20.08.2021 r.

Zmarła śp. Hildegarda Krosny z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 19.08.2021

Zmarł śp. Jarosław Śmieja z Pawłowic - osiedle.

Pogrzeb odbył się dnia 23.07.2021 r. w naszym kościele.

Zmarła śp. Cecylia Stalmach z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 16.07.2021 r.

Zmarł śp. Mirosław Tomkiewicz z Rybnika-Niedobczyc

Pogrzeb odbył się dnia 7.07.2021 r.

Zmarła śp. Józefa Damis z ul. Miarki

Pogrzeb odbył się dnia 30.06.2021 r. w Orzeszu

Zmarł śp. Joachim Konieczny z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 2.06.2021 r.

Zmarła śp. Emilia Chybiorz z ul. Leśnej

Pogrzeb odbył się dnia 17.05.2021 r.

Zmarł śp. Zygfryd Witas z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 14.05.2021 r.

Zmarł śp. Mirosław Danielak z ul. Bratków

Pogrzeb odbył się dnia 06.05.2021 r.

Zmarła śp. Urszula Kupczyk z ul. Szkolnej

Pogrzeb odbył się dnia 29.04.2021 r.

Zmarła śp. Marta Przemyk ze Zbytkowa

Pogrzeb odbył się dnia 27.04.2021 r.

Zmarła śp. Teresa Wala z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 23.04.2021 r.

Zmarła śp. Weronika Paszenda z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 20.04.2021 r.

Zmarł śp. Damian Borkowski z ul. Górniczej

Pogrzeb odbył się dnia 16.04.2021 r.

Zmarła śp. Wanda Staroń z ul. Leśnej

Pogrzeb odbył się dnia 15.04.2021 r.

Zmarł śp. Czesław Czakon z ul. Leśnej

Pogrzeb odbył się dnia 13.04.2021 r.

Zmarł śp. Józef Ćmiel z ul. Wyzwolenia

Pogrzeb odbył się dnia 14.04.2021 r.

Zmarła śp. Janina Rutka z ul. 1 Maja

Pogrzeb odbył się dnia 9.04.2021 r.

Zmarł śp. Sylwester Radecki z ul. Poprzecznej

Pogrzeb odbył się dnia 27.03.2021 r.

Zmarła śp. Aniela Maria Czakon z ul. 1 Maja

Pogrzeb odbył się dnia 4.03.2021 r.

Zmarł śp. Jaroslaw Hebel z ul. Leśnej

Pogrzeb odbył się dnia 25.02.2021 r.

Zmarła śp. Alina Walczak z ul. Karola Miarki

Pogrzeb odbędzie się dnia 27.02.2021 r. o godz. 8:45 z kaplicy

Zmarła śp. Józefa Niedziałkowska z ul. Rybackiej

Pogrzeb odbył się dnia 18.02.2021 r.

Zmarła śp. Krystyna Słota z ul. Wodzisławskiej na osiedlu

Pogrzeb odbył się dnia 12.02.2021 r.

Zmarła śp. Małgorzata Frysz z ul. Zapłocie

Pogrzeb odbył się dnia 11.02.2021 r.

Zmarł śp. Stanisław Bochnak z ul. Karola Miarki

Pogrzeb odbył się dnia 10.02.2021 r.

Zmarł śp. Adam Kot z Kuźni Raciborskiej

Pogrzeb odbył się dnia 9.02.2021 r.

Zmarł śp. Bogusław Ryszka z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 27.01.2021 r.

Zmarła śp. Anna Górak z ul. Poprzecznej

Pogrzeb odbył się dnia 23.01.2021 r.

Zmarła śp. Waleria Czakon z ul. Wspólnej

Pogrzeb odbył się dnia 25.01.2021 r.

Zmarł śp. Henryk Marzec z ul. Polnej

Pogrzeb odbył się dnia 26.01.2021 r.

Od 8 października 2012 532023