slajd22

Zmarł śp. Andrzej Klimczak z ul. Wyzwolenia

Pogrzeb odbył się dnia 28.09.2022 r.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła śp. Bernadeta Bedra-Flak zamieszkała kiedyś na ul. Szkolnej

Pogrzeb odbył się dnia 27.09.2022 r.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła śp. Helena Markiton z ul. Wyzwolenia

Pogrzeb odbył się dnia 20.09.2022 r.

Zmarł śp. Bernard Edmund Wymysło

Pogrzeb odbył się dnia 17.08.2022 r.

Zmarł śp. Igor Mikołajec z ul. Górka

Pogrzeb odbył się dnia 29.07.2022 r.

Zmarła śp. Maria Krośnik z ul. 1 Maja 26

Pogrzeb odbył się dnia 27.07.2022 r.

Zmarła śp. Elfryda Czylok z ul. Zjedoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 28.07.2022 r.

Zmarła śp. Anna Niesłańczyk z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 18.07.2022 r.

Zmarł śp. Michał Kałuża z ul. Mickiewicza

Pogrzeb odbył się dnia 25.06.2022 r.

Zmarła śp. Helena Pisarek z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 31.05.2022 r.

Zmarła śp. Helena Sereta z ul. Wyzwolenia

Pogrzeb odbył się dnia 13.05.2022 r.

Zmarł śp. Rafał Ferenc z ul. Polnej, górnik z kopalni KWK Pniówek.

Pogrzeb odbył się dnia 4.05.2022 r.

Zmarła śp. Emilia Marek z ul. Kol. Studzieńskiej

Pogrzeb odbył się dnia 20.04.2022 r.

Zmarła śp. Aniela Cimała z ul. Wodzisławskiej

Pogrzeb odbył się dnia 15.04.2022 r.

Zmarł śp. Hubert Krosny z ul. Górka

Pogrzeb odbył się dnia 8.04.2022 r.

Zmarła śp. Adelajda Nowak z ul. 1 Maja

Pogrzeb odbył się dnia 1.04.2022 r.

Zmarł śp. Janusz Stasiński z ul. Wodzisławskiej

Pogrzeb odbył się dnia 26.03.2022 r.

Zmarła śp. Gertruda Telega z ul. Wodzisławskiej

Pogrzeb odbył się dnia 15.03.2022 r.

Zmarła śp. Bronisława Stanek z ul. Wodzisławskiej

Pogrzeb odbył się dnia 15.03.2022 r.

Zmarła śp. Wanda Nowak z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 28.02.2022 r.

Zmarł śp. Bronisław Siciński z ul. Wyzwolenia

Pogrzeb odbył się dnia 26.02.2022 r.

Zmarł śp. Łucjan Telega z ul. Wodzisławskiej

Pogrzeb odbył się dnia 9.02.2022 r.

Zmarł śp. Czesław Łyszczarz z ul. Mickiewicza

Pogrzeb odbył się dnia 28.01.2022 r.

Zmarła śp. Maria Domin z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 13.01.2022 r.

Zmarł śp. Damian Frysz z ul. Pszczyńskiej

Pogrzeb odbył się dnia 12.01.2022 r.

Zmarła śp. Maria Czerwińska z ul. Kol. Studzieńskiej

Pogrzeb odbył się dnia 11.01.2022 r.

Zmarł śp. Jan Zelner z ul. Pszczyńskiej

Pogrzeb odbył się dnia 10.01.2022 r.

Zmarł śp. Lubomił Molner z ul. 1 Maja

Pogrzeb odbył się dnia 4.01.2022 r.

Zmarła śp. Halina Napiórkowska z ul. Krętej (osiedle)

Pogrzeb odbył się dnia 3.01.2022 r.

Od 8 października 2012 589883