slajd1 nazywo2

Zmarł śp. Ryszard Wyczesany z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 15.10.2020 r.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarł śp. Jerzy Masny z ul. Górniczej

Pogrzeb odbył się dnia 10.10.2020 r.

Zmarła śp. Irena Rzotki z ul. Wodzisławskiej

Pogrzeb odbył się dnia 9.10.2020 r.

Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Zmarła śp. Lidia Pytlok z ul. Prostej

Pogrzeb odbył się dnia 6.10.2020 r.

Zmarła śp. Salomea Cyrulik z ul. Wyzwolenia

Pogrzeb odbył się dnia 5.10.2020 r.

Zmarła śp. Helena Domin z ul. Polnej

Pogrzeb odbył się dnia 2.10.2020 r.

Zmarł śp. Joachim Nowak z ul. Szkolnej

Pogrzeb odbył się dnia 22.09.2020 r.

Zmarł śp. Józef Gruszczyk z ul. Poprzecznej

Pogrzeb odbył się dnia 19.09.2020 r.

Zmarł śp. Kamil Wiszowaty z ul. Polnej

Pogrzeb odbył się dnia 15.09.2020 r.

Zmarła śp. Cecylia Rozkwitalska z ul. Kolonii Studzieńskiej

Pogrzeb odbędzie się dnia 7.09.2020 r. o godz. 9:30

Zmarła śp. Zofia Fornal z ul. Wodzisławska

Pogrzeb odbył się dnia 3.09.2020 r.

Zmarła śp. Maria Chmyłko z ul. Grzybowej

Pogrzeb odbył się dnia 3.09.2020 r.

Zmarła śp. Kazimiera Kusek

Pogrzeb odbył się dnia 23.08.2020 r. na Osiedlu w Pawłowicach

Zmarła śp. Janina Bronny z ul. Wodzisławskiej

Pogrzeb odbył się dnia 24.08.2020 r.

Zmarła śp. Weronika Gaża z ul. Mickiewicza

Pogrzeb odbył się dnia 21.08.2020 r.

Zmarł śp. Andrzej Marzec zam. w Katowicach

Pogrzeb odbył się dnia 19.08.2020 r.

Zmarła śp. Anna Wojoczek z ul. Pszczyńskiej

Pogrzeb odbył się dnia 4.08.2020 r.

Zmarł śp. Joachim Czakon z ul. Wspólnej

Pogrzeb odbył się dnia 28.07.2020 r.

Zmarła śp. Maria Wróbel z ul. Zjednoczenia

Pogrzeb odbył się dnia 15.07.2020 r.

Zmarł śp. Eugeniusz Lazarek z ul. Młyńska

Pogrzeb odbył się dnia 10.07.2020 r.

Zmarł śp. Alojzy Nowak z ul. Wodzisławska

Pogrzeb odbył się dnia 6.07.2020 r.

Od 8 października 2012 453927